Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький взяв участь в підписанні Генерального договору про кластер високих технологій «АНТОНОВ»
14.06.2021, 16:30

Сьогодні на ДП «АНТОНОВ» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «АНТОНОВ».

Ініціаторами Договору стали ДП «АНТОНОВ», ДК «Укроборонпром», Міністерство освіти і науки України та Національна академія наук України.

Крім того, до складу Кластера увійшли:
    ПАТ «Український науково-дослідний інститут авіаційної технології»;
    Інститут надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАНУ;
    Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАНУ;
    Інститут проблем міцності імені Г.С. Писаренка НАНУ;
    Інститут електрозварювання ім. С.О. Патона НАНУ;
    Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАНУ;
    Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАНУ;
    Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
    Національний авіаційний університет;
    Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Метою діяльності Кластера є досягнення успіхів у впровадженні високих технологій у виробництві авіаційної техніки, здійснення наукової, освітньої та виробничої сфери, задля створення новітніх авіаційних систем на основі інтеграції виробництва, науки та підготовки кадрів.