Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький провів робочу зустріч з проректором Харківського національного університету радіоелектроніки Василем Россіхіним
10.06.2021, 10:43
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Aviasvit-2021

09 червня з робочим візитом до Національного авіаційного університету прибув проректор з інноваційно-корпоративної роботи та адміністрування Харківського національного університету радіоелектроніки Василь Россіхін.

В ході зустрічі з ректором НАУ Максимом Луцьким були обговорені актуальні проблеми закладів вищої освіти, питання обміну досвідом та взаємодії для формування професійного кадрового резерву. Крім того обговорювали можливість стратегічного партнерства, адже обидва університети пов'язує не тільки багаторічна співпраця, а й дружні відносини.

Також було досягнуто домовленостей про початок спільної роботи в науковій і освітній сферах та підписання договору про співпрацю.