Студентка юридичного факультету НАУ серед призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право»
5.05.2021, 16:42

30 квітня 2021 р на Юридичному факультеті Запорізького національного університету в онлайн-режимі відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Право».

За результатами рецензування і підсумкової науково-практичної конференції Галузева конкурсна комісія серед 150 претендентів визначила переможців конкурсу та нагородила Дипломом ІIІ ступеня студентку 4 курсу Юридичного факультету НАУ Куц Катерину Сергіївну, яка презентувала наукову роботу, проведену з науковим керівником Козирєвою Валентино Петрівною, на тему: «Забезпечення прав кредиторів у процедурі банкрутства».

Вітаємо нашу призерку та бажаємо подальших наукових звершень!