Співробітники НАУ мають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect
13.05.2021, 15:30

Ми раді повідомити, що усі співробітники та студенти НАУ мають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.

За передплатою Міністерство освіти і науки України, що діє з 1 січня 2021 р. до 31 грудня 2021 р., ScienceDirect дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від першої книги Elsevier, опублікованої в 1896 році, та до найновіших видань.

Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією.

З усіх технічних питань пишіть на адресу - ntb@nau.edu.ua

Дякуємо, що користуєтесь сервісами електронної бібліотеки НАУ!