Привітання ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького з Днем науки!
15.05.2021, 08:30

Шановні колеги, науковці, студенти!

Щиро Вітаю Вас із Днем науки, який щорічно Україна відзначає у травні.

Не секрет, що без науки - немає майбутнього. А без талановитих і надсміливих у своїх наукових пошуках людей, не було б більшості з усіх тих благ, якими щоденно користується людство.

Науковці - найкоштовніший ресурс будь-якої краіни. А тому, переконаний, що підтримка, заохочення та належна оцінка їх самовідданої праці мають бути незмінними пріоритетами в роботі українських вищих навчальних закладів, зокрема.

Вірю, що науковці НАУ здолають ще не одну омріяну висоту та ще не раз вражатимуть нас своїми досягненнями світового рівня!

Бажаю кожному, хто присвятив своє життя науковим пошукам, обовязково дістатися кінцевої мети та ніколи не розминатися шляхами із Фортуною. А вона, як відомо зустрічається лише найбільш наполегливим, сміливим і ризиковим!

Тож, мрійте, дійте та ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

З повагою,
    Ректор Національного авіаційного університету