В НАУ пройшов цикл практичних занять: «Правове регулювання обігу крипторинку в Україні»
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
20.04.2021, 12:03
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    В НАУ пройшов цикл практичних занять: «Правове регулювання обігу крипторинку в Україні»

    В НАУ пройшов цикл практичних занять: «Правове регулювання обігу крипторинку в Україні»
    img

    Кафедрою конституційного та адміністративного права Юридичного факультету Національного авіаційного університету спільно з практикуючим трейдером криптобіржі «Binance», кандидатом технічних наук Олегом Косовичем для здобувачів другого (магістерського) освітнього рівня проведено цикл практичних занять з дисципліни «Правове регулювання обігу крипторинку в Україні».

    Під час занять студенти ознайомилися з основами трейдингу на криптобіржі, механізмом виведення криптовалюти з біржі та переведення її у режим фіатного еквіваленту, отримали наочний досвід реєстрації на криптобіржі та активізації електронного гаманця криптовалюти, а також практичні навички роботи зі смарк-контрактами та залучення фінансових ресурсів шляхом первинного розміщення монет (ІСО) в українських економічних умовах.

    Майбутні юристи також мали нагоду навчитися оцінювати проєкти для процедури краудфайдінгу та правові ризики в цих процесах. На завершення заходу практикуючий трейдер детально розповів про сумісну програму Міністерства цифрової трансформації України та програми Стейллар, основною метою якої є визначення потенційного правового статусу віртуальних активів і валют в Україні.





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01