Поліція розпочала кримінальне провадження стосовно екс-проректорки НАУ за фактом зловживання службовим становищем
29.04.2021, 16:56

26 квітня цього року Солом’янським управлінням поліції міста Києва, за матеріалами відділу з питань запобігання та виявлення корупції НАУ, розпочато кримінальне провадження за статтею 364 Кримінального кодексу (Зловживання владою або службовим становищем) відносно колишньої проректорки НАУ Р. Вінецької.

Як встановлено матеріалами перевірки відділу з питань запобігання та виявлення корупції НАУ, у 2019 році Р. Вінецька, зловживаючи службовим становищем, пройшла курс практичної льотної підготовки в Університеті на безоплатній основі та без укладання відповідного договору, чим спричинила матеріальної шкоди закладу.