ННІНО НАУ оголошує набір на нову програму підвищення кваліфікації «Проективна психодіагностика»
29.04.2021, 14:44

Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету запрошує Вас у 2021 році на курси з підвищення кваліфікації за напрямком «Практична психологія» і пропонує з травня 2021 року нову програму «Проективна психодіагностика».

Програма розрахована на навчання контингенту дипломованих фахівців. Після закінчення навчання слухачі отримують державний документ встановленого зразка про підвищення кваліфікації в ННІНО НАУ.

Розробник та викладач програми Нестеренко Микола Васильович – дипломований психолог (ДНУ-1994) та психоаналітик ОПІ-2003; експерт інваріантного моделювання, сертифікований «НЛП-практик», психолог-психодіагност: член та навчаючий тренер Всеукраїнської психодіагностичної асоціації.

Програма «Проективна психодіагностика» передбачає проведення навчальних занять в онлайн режимі за чотирма модулями, кожен модуль відповідає певному тесту:
    1 модуль - тест Зонді;
    2 модуль - тест Роршаха;
    3 модуль - тест Руки (hand-test);
    4 модуль - тест ТАТ (Тематичної апперцепції тест).

Кількість навчальних годин за кожним модулем (тестом) складає: 40 акад. год. – типова програма; 80 акад. годин – поглиблена програма. Вартість навчання: 1 модуль (40 годин) – 3500 грн, 1 модуль (80 годин) – 6000 грн.

Курси відкриваються по мірі формування груп.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою:
    Навчально-науковий інститут неперервної освіти, 03058, м.Київ, пр. Гузара Любомира , 1, НАУ, корпус 8, кабінет №011, e-mail: maliniam@ukr.net.

Контактні особи:
    Маліновська Наталія Миколаївна 38(050)-937-67-60;