Науковців Національного авіаційного університету запрошують взяти участь в програмі «GIST innovates Ukraine»
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
29.04.2021, 14:56
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  vstup do NAU

  Курси енергоаудиторів

  АВіА-2021

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ

  Підготовка до ЗНО


  Науковців Національного авіаційного університету запрошують взяти участь в програмі «GIST innovates Ukraine»

  Науковців Національного авіаційного університету запрошують взяти участь в програмі «GIST innovates Ukraine»
  img

  Проект із розвитку інноваційного підприємництва «GIST innovates Ukraine» запрошує науковців НАУ взяти участь у акселераційній програмі, що працює за методологією Lean Startup – концепції створення компаній, розробки і виведення на ринок нових продуктів і послуг, що заснована на таких поняттях, як науковий підхід до менеджменту стартапів, ітеративний випуск продуктів для скорочення циклу розробки і підтримки зворотного зв’язку з клієнтами. Використовуючи цей підхід, компанії можуть проектувати продукти і послуги, які б відповідали очікуванням і потребам клієнтів без необхідності великого обсягу фінансування на початкових етапах.

  Протягом десяти тижнів представники наукової спільноти та бізнесу матимуть змогу отримати доступ до інформаційних ресурсів і менторської підтримки для розвитку стартап ініціатив.

  Реєстрація на програму триватиме до 1 травня 2021 року за посиланням.

  Ця програма підходить для громадян України, які займаються науковою, науково-технічною та інноваційною діяльністю. Запрошуються українські команди, що складаються з трьох осіб та розробляють технології в університетах, наукових установах, інкубаторах, акселераторах або промисловому секторі.

  Довідково:
  Програма «Глобальні інновації через науку та технології» (GIST) – глобальний інноваційний проєкт науково-технічних ініціатив, створений з метою забезпечення інноваторів відповідними тренінгами, надання менторської підтримки та додаткових ресурсів, необхідних для виведення на ринок результатів лабораторних досліджень.

  Програма «GIST» реалізується за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США й уже здійснювалася в деяких країнах, недостатньо представлених на світовому ринку наукоємних розробок, зокрема, у Північній Македонії, Киргизстані та інших.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01