Молоді науковці Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії НАУ взяли участь в онлайн заході CYBERPOL VOLUNTEERS MEETING
30.04.2021, 16:46

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

29 квітня 2021 року молоді науковці Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Сергій Гнатюк, Тетяна Охріменко та Богдан Горбаха взяли участь в онлайн заході CYBERPOL VOLUNTEERS MEETING.

Традиційно захід міжнародної агенції CYBERPOL був спрямований на формування волонтерського руху щодо розслідування кіберінцидентів, кіберзлочинив і актів кібертероризму.

Презентації ключових спікерів охоплювали широке коло питань та практичних кейсів, пов’язаних з фінансовим шахрайством, зловживаннями із використанням криптовалют та іншими типами кіберзлочинів.