Стартує Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»
19.03.2021, 15:47

Стартує Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

Національний авіаційний університет запрошує до участі у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб».

Мета конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до української мови та України. Напрями конкурсу: літературна творчість і духовність особистості; зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Форма проведення конкурсу заочна. Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Учасникам потрібно пройти реєстрацію на сайті Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ за посиланням та заповнити ЗАЯВКУ учасника, щоб надіслати її на електронну адресу center.dp_nau@ukr.net (відповідно до Положення).

Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб» за посиланням.

Роботи на конкурс потрібно надіслати до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ в електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-308, м. Київ, 03058; електронна адреса: center.dp_nau@ukr.net з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

Конкурс проводиться у три етапи:
    • І етап – збір робіт – до 30 березня 2021 року.
    • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2021 року.
    • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія нагородження переможців та відзначених учасників конкурсу, за підтримки організаційного комітету (травень – червень).