Запрошуємо студентів та викладачів НАУ до участі у вебінарі «Сучасні технології наземного обслуговування повітряних суден в аеропорту в умовах пандемії»
23.02.2021, 15:15

26 лютого 2021 року Факультет транспорту, менеджменту і логістики буде проводити вебінар, ініціаторами проведення якого виступили кафедра організації авіаційних перевезень та провідна авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України».

Тема вебінару: «Сучасні технології наземного обслуговування повітряних суден в аеропорту в умовах пандемії».

Спікер - начальник відділу оперативного контролю наземного обслуговування Авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» ХІЦЕНКО Олександр Миколайович.

Захід відбудеться 26 лютого 2021 року о 13.00 в режимі on-line за посиланням.