Запрошуємо на щорічну Загальну конференцію Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ!
22.02.2021, 10:16
    NAU

COVID – 19

ХХI Міжнародна науково-практична конференція

Олімпіади

Загальна конференція НТСАДМВ НАУ відбудеться у вівторок 2 березня 2021 року о 18:00 у форматі онлайн за посиланням.

Порядок денний:

- Звіт НТСАДМВ НАУ за 2020 рік.

- План роботи на 2021 рік.

- Інше.

Участь у Загальній конференції для членів НТСАДМВ НАУ є обов'язковою. Запрошуються також усі охочі ознайомитися з діяльністю товариства.

Для того, щоб внести до порядку денного свої пропозиції, необхідно до 17:00 п'ятниці 26 лютого 2021 року надіслати пропозиції на адресу ysa.nau@gmail.com.