Відбулося засідання Науково-технічної ради НАУ
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
16.02.2021, 16:21
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  ХХI Міжнародна науково-практична конференція

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ

  Підготовка до ЗНО
  Відбулося засідання Науково-технічної ради НАУ

  Відбулося засідання Науково-технічної ради НАУ
  img

  Національний авіаційний університет  є багатогалузевим закладом вищої освіти, який успішно впроваджує освітню, наукову, науково-технічну, інноваційну, навчально-виробничу та міжнародну діяльність. Результатом такої діяльності є  наукові розробки, які університет традиційно представляє на щорічному форумі конкурсів на здобуття державних стипендій та премій.

  15 лютого 2021 року було проведено планове засідання Науково-технічної ради (НТР) університету. Заступник Голови НТР – в.о. проректора з наукової роботи, д.т.н., професор Дружинін В.А., відкрив перше в цьому році засідання. Секретар НТР університету – професор Трембовецький М.П.  оголосив порядок денний засідання, а саме:

  1. Звіт стипендіата Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук, д.т.н., доцента Гнатюка Сергія Олександровича, факультет кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії.

  2. Обговорення та висунення кандидатур на здобуття Премій і Стипендій Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

  Члени ради одноголосно проголосували за подальше висунення кандидатур на здобуття премій і стипендій.

  Головуючий  підкреслив,  що з метою підвищення ефективності наукової роботи в університеті визначені основні наукові напрями, а саме, подальший розвиток авіаційно-космічних технологій, аерокосмічних систем моніторингу та навігації рухомих об’єктів, інформаційних технологій та програмно-апаратних комплексів захисту інформації, засобів охорони навколишнього середовища тощо.

  Робота за цими напрямами об’єднує інститути, факультети та центри університету, які здійснюють відповідні наукові дослідження  та підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації.

  У заключному слові Дружинін В.А. наголосив на необхідності активізувати діяльність науково-педагогічного колективу університету  з розширення держбюджетної, госпдоговірної  тематики наукових досліджень, а також із трансферу та комерціалізації (впровадження) прикладних науково-технічних розробок і технологій.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01