Національний авіаційний університет звернувся до Київської міської прокуратури №9 з заявою про вчинення злочину за ч. 1 ст. 194 КК України
9.02.2021, 15:32

Комісією Національного авіаційного університету, створеною на підставі розпорядження в.о. ректора Хращевського Р.В. №53/роз від 10.11.2020, було встановлено факти проведення несанкціонованих демонтажних робіт в корпусі №10 Університету, внаслідок яких технічний стан приміщень, площею 432 кв.м., не дозволяє використовувати їх за призначенням для потреб навчального, навчально-наукового процесу.

Розмір заподіяних збитків перевищує 1,4 млн. грн.

З метою захисту державних інтересів у сфері освіти, забезпечення ефективного використання державного майна, Університет звернувся до Київської міської прокуратури №9 із заявою про вчинення дій, що містять ознаки кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу України.

Станом на сьогодні, Київська міська прокуратура №9 внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та надала доручення Солом’янському управлінню поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві здійснювати досудове розслідування за вказаними вище обставинами.