День професій в НАУ з ФАБД
24.02.2021, 12:28

akademiya-mikrotik

День професій в НАУ з ФАБД

Національний авіаційний університет запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

Проєктування професійного майбутнього розпочинається сьогодні. Крок у майбутнє – правильний вибір закладу вищої освіти і спеціальності на все життя.

Ви зможете ознайомитись з професіями, з яких ведеться підготовка на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ. Фахівці з галузі архітектури, будівництва та дизайну, після отримання освіти можуть працювати на посадах:

Такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну. Також випускники факультету можуть продовжувати навчання в аспірантурі для здобуття наукових ступенів. Обирайте найкращу майбутню професію!

Наші спікери:

Дорошенко Ю.О., завідувач кафедри архітектури ФАБД, доктор технічних наук, професор;

Лапенко О.І., завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва ФАБД, доктор технічних наук, професор;

Олійник О.П., завідувач кафедри дизайну інтер’єру ФАБД, кандидат архітектури, професор.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 4449242396