У НАУ відбувся Науково-практичний семінар «Тенденції розвитку цивільної авіації в Україні»
8.12.2021, 14:03

akademiya-mikrotik

До Міжнародного дня цивільної авіації Факультетом економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) Національного авіаційного університету було проведено Науково-практичний семінар «Тенденції розвитку цивільної авіації в Україні».

З вітальним словом до учасників звернулися декан ФЕБА НАУ Сергій Смерічевський та заступник декана факультету Ольга Вовк.

У семінарі взяли участь:
    - Євген Трескунов, засновник-партнер ТОВ «АВІАПЛАН», авіаційний експерт ГО «Інфраструктурна рада», радник ЄБРР з ДПП проектів в регіональних аеропортах;
    - Марія Мирончук, HR-бізнес-партнер авіакомпанії SkyUp;
    - Аксенія Кая, кандидат економічних наук, керівник експертної групи з питань транскордонного співробітництва Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій України;
    - Марина Полюхович, фінансовий аналітик, офіс реформ, Міністерство інфраструктури України;
    - Віталій Смілянець, засновник та директор компанії Awery Aviation Software;
    - Анастасія Сімахова, доктор економічних наук, перша заступниця голови Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Учасники семінару обговорили 5 ключових «неавіаційних» компетенцій майбутнього для авіаційної індустрії, спрямованість лібералізації процесу встановлення аеропортових зборів та їх роль у формуванні конкурентного розвитку аеропортів України, напрями підтримки молодих вчених у авіаційній та ракетно-комічній галузі, а також нарощування співпраці всіх галузей, які долучені до формування авіаційних фахівців.