У НАУ пройшли курси підвищення кваліфікації для гвардійців першого батальйону 27 Печерської бригади
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
15.12.2021, 11:18
Останні новини
Події

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik



    У НАУ пройшли курси підвищення кваліфікації для гвардійців першого батальйону 27 Печерської бригади

    У НАУ пройшли курси підвищення кваліфікації для гвардійців першого батальйону 27 Печерської бригади
    img

    Гвардійці першого батальйону 27 Печерської бригади, що залучаються до конвоювання під час екстрадиції авіаційним транспортом, пройшли теоретичну та практичну підготовку, для підвищення своїх службових навичок у Навчальному центрі ІКАО Національного авіаційного університету.

    Навчальний інструктаж охоплював вивчення основ з авіаційної безпеки, класифікації заборонених предметів під час авіарейсів та методів їх виявлення тощо. Увагу акцентували на правилах перевезення пасажирів особливих категорій.

    Теоретична частина підготовки закінчилась проходженням психологічних тестів на стресостійкість військовослужбовців.

    На завершення навчання, гвардійців запросили до ангара Національного авіаційного університету, де вони практично відпрацювали самостійну евакуацію з авіатранспорту та евакуацію з конвойованою особою.





    © Державний університет «Київський авіаційний інститут»
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01