Привітання з Днем Збройних Сил України від ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького
6.12.2021, 05:00

Сьогодні, у День Збройних Сил України із відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаю воїнів, захисників нашої країни.

З цим святом ми вітаємо тих, хто захищав і захищає свою вітчизну та охороняє її кордони на землі, у воді та в повітрі.

Особливо хочу привітати колектив та слухачів Кафедри військової підготовки нашого університету.

Будьте завжди вірними Присязі, своєму громадянському обов’язку, українському народові.

Шановні військовослужбовці, бажаю Вам та вашим родинам добробуту, нових звершень та мирного неба над нашою Україною.