Делегація НАУ відвідала аеропорт у місті Карлови Вари, Чеська Республіка

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Делегація НАУ відвідала аеропорт у місті Карлови Вари, Чеська Республіка

В ході робочого візиту до Чеської Республіки, делегація Національного авіаційного університету на чолі з ректором Максимом Луцьким відвідала аеропорт міста Карлови Вари, на якому базується провідна авіашкола Чехії «Fair».

Представники НАУ ознайомились з авіаційною базою, її технічним оснащенням і можливостями.

Під час перемовин, сторонами досягнуто домовленостей про підготовку студентів-пілотів НАУ, проходження льотної практики на базі авіашколи «Fair» з подальшим складанням іспитів у Адміністрації цивільної авіації Чеської Республіки та отримання європейських сертифікатів професійних пілотів цивільної авіації випускниками університету.

Завершуючи зустріч обидві сторони підтвердили свою зацікавленість в подальшій співпраці та обміні досвідом.