Делегація Національного авіаційного університету на чолі з ректором Максимом Луцьким прибула з робочим візитом до Чеської Республіки
1.12.2021, 16:18

Сьогодні розпочався робочий візит до Чеської Республіки делегації Національного авіаційного університету на чолі з ректором Максимом Луцьким.

До складу делегації увійшли:
    - перший проректор НАУ Рімвідас Хращевський;
    - проректор з наукової роботи НАУ Євген Романенко.

Робочий візит розпочався із зустрічі у Адміністрації цивільної авіації Чеської Республіки, де делегацію НАУ зустрічали:
    - Ing. David Jágr, директор;
    - Vítězslav Hezký, начальник відділу аеронавігаційних операцій;
    - Pavel Matoušek, начальник льотного відділу.

За результатами зустрічі узгоджено сертифікацію філій чеських авіашкіл для навчання українських студентів-пілотів за європейськими правилами, а також подальшу сертифікацію НАУ, як базу підготовки пілотів за вимогами ЕАSА.