Запрошуємо науковців Національного авіаційного університету долучитися до онлайн-хакатонів #Green4Europe
24.11.2021, 11:33
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Відповідно до листа Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України повідомляємо, що в рамках проекту #Green4Europe проходитимуть онлайн-хакатони, на яких будуть представлені технічні та екологічні проекти.

За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та сприяння міжнародних партнерів організаторами хакатонів виступають:
    - Громадська організація «Енергійна країна»;
    - Берлінський технічний центр N3XTCODER;
    - Асоціація сталого розвитку Грузії.

Заходи відбудуться:
    24 листопада (Грузія),
    01 грудня (України, 10:00-18:00),
    08 грудня (Німеччина).

Команди-переможці 1-го грудня будуть запрошені на фінальний хакатон 8 грудня (10:00-18:00).

Запрошуємо спільноту НАУ долучитися до участі у зазначеному заході.

Більше інформації можна отримати за посиланням або за телефоном +38 (093) 768-05-41.