Викладачами Національного авіаційного університету проведено навчальні курси для Державного підприємства «Киргизаеронавігація»
30.11.2021, 10:54

На замовлення Державного підприємства «Киргизаеронавігація» в період з 15 по 26 листопада у Навчально-науковому інституті неперервної освіти (ННІНО) Національного авіаційного університету проведено навчальні курси.

Для трьох груп керівного та диспетчерського персоналу управління повітряним рухом в містах Бішкек та Ош проведено заняття за такими програмами:
    - Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу;
    - Навігація, заснована на характеристиках (Performance-based navigation).

Заняття проводили викладачі НАУ:
    - Олександра Алпатова, Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК);
    - Лариса Смолінчук, ФЛСК;
    - Олександр Луппо, Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ);
    - Геннадій Аргунов, ФАЕТ.

По завершенню курсу слухачі отримали відповідні сертифікати.

У відгуках щодо якості навчання слухачі програм відзначили важливість проведення подібних занять, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичних курсів.

Також, було досягнуто домовленості про організацію навчальних курсів та курсів підвищення кваліфікації для фахівців Киргизстану і в наступному році.