Студенти НАУ отримали сертифікати у конкурсі на найкращу наукову роботу, присвячену 25-й річниці Конституції України
26.11.2021, 15:51

Міністерством освіти і науки України спільно з Радою молодих учених було проведено конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів та молодих вчених, присвячений 25-й річниці Конституції Україн.

Участь в науковому турнірі взяли 90 наукових розробок студентів та молодих вчених з усіх регіонів України.

Наукові роботи оцінювало 19 експертів відповідно до номінацій:
    - Конституційно-правове регулювання правовідносин в Україні;
    - Історичні дослідження конституціоналізму;
    - Теоретико-методологічні основи конституціоналізму.

Студентки Юридичного факультету (ЮФ) Національного авіаційного університету Владислава Крутась та Катерина Чайка отримали сертифікати у номінаціях «Конституційно-правове регулювання правовідносин в Україні» та «Теоретико-методологічні основи конституціоналізму».

Вітаємо учасниць конкурсу та бажаємо їм професійного зростання у майбутньому!