Спортивною відзнакою нагороджено тренера футбольної команди НАУ Ігоря Дейнеко
26.11.2021, 13:53

Спортивною відзнакою нагороджено тренера футбольної команди НАУ Ігоря Дейнеко

24 листопада в музеї історії Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся урочистий захід з нагоди 110 років столичного футболу.

На честь такої визначної дати було відзначено партнерів та друзів київського студентського футболу
    нагородами Асоціації футболу міста Києва

Президент Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра особисто вручив нагороду тренеру футбольної команди Національного авіаційного університету, викладачу кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ (ФЛСК) Ігорю Володимировичу Дейнеко за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток футболу та футзалу в місті Києві.

Вітаємо Ігоря Володимировича та бажаємо нових досягнень!