Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький відвідав Самаркандський державний університет
24.11.2021, 12:38
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Продовжується візит ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького у складі делегації МОН на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом до Республіки Узбекистан.

Сьогодні українські освітяни провели зустріч з ректорами провідних закладів вищої освіти міста Самарканд та Самаркандської області. Зустріч проходила у Самаркандському державному університеті.

Самаркандський державний університет є відомим закладом вищої освіти, який активно впроваджує реформ освіти та науки Республіки Узбекистан. Головною метою університету є підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців та впровадження інноваційних технологій і пріоритетних наукових досліджень.

У ході зустрічі також було підписано Меморандуми про співпрацю між українськими закладами вищої освіти та Самаркандським державним університетом.