Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький продовжує робочий візит до Республіки Узбекистан
25.11.2021, 17:10
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький у складі делегації МОН на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом продовжує робочий візит до Республіки Узбекистан.

Сьогодні було проведено зустріч з ректорами університетів міста Бухара.

Учасники обговорили ключові напрями співпраці між закладами вищої освіти України та Республіки Узбекистан.

У ході зустрічі також було підписано Угоди про співпрацю між українськими закладами вищої освіти та університетами Бухари.