НАУ увійшов до ТОП-5 рейтингу ЗВО України за кількістю вступників на Іт – спеціалістів
26.11.2021, 15:22

За результатами вступної кампанії в Україні 2021 року найпопулярнішими ІТ-напрямами стали «комп’ютерні науки» та «інженерія програмного забезпечення».

Загалом у 2021 році випускники подали понад 1 млн електронних заяв до українських університетів. З них 18% припадає на технічні напрями. При цьому 14 з 30 випускників шкіл із найвищими результатами ЗНО (790+ балів за 4 предмети) обрали саме ці напрями для вступу.

Про це йдеться в дослідженні освітніх тенденцій від GlobalLogic - лідера у сфері цифрової інженерії, центральний офіс якої знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу

Найбільше заяв ІТ-студенти подали у 5 закладів вищої освіти в Україні :
    КПІ ім. І. Сікорського,
    Національний університет «Львівська політехніка»,
    Національний авіаційний університет,
    КНУ ім. Шевченка,
    Харківський національний університет радіоелектроніки.

Факультет кібербезпеки, комп'ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету було створено у 1965 році з метою концентрації процесів, пов’язаних з підготовкою IT-фахівців та проведенням наукових досліджень у галузі комп’ютерних технологій.

Майбутні фахівці вивчають професійні дисципліни, які дозволять їм опановувати сучасні інформаційно-комунікаційні системи та мережі, принципи функціонування програмно-апаратних засобів захисту інформаційних ресурсів, виконувати функції адміністраторів безпеки інформаційних мереж, баз даних та знань тощо.

Професійно-орієнтовані дисципліни, що викладаються на кафедрі, забезпечують широке коло знань з усіх аспектів підготовки висококваліфікованих фахівців з безпеки інформаційно-комунікаційних систем.