На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр.
30.11.2021, 10:50

25 листопада на кафедрі історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) Національного авіаційного університету відбулося традиційне онлайн-засідання Круглого столу, присвячене вшануванню жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Участь у заході взяли понад 100 студентів ФЛСК, Факультету транспорту, менеджменту і логістики (ФТМЛ) та Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА).

Основною метою заходу було поглибити знання студентів про трагічні події, ще раз нагадати всім про те, що упокорення голодом українського працьовитого селянства призвело до неймовірних втрат: в Україні загинуло 3 мільйони 900 тисяч людей, з яких 3 мільйони 600 тисяч селян. У ці страшні роки помер кожен шостий селянин.

Оргкомітет Круглого столу:
    - Тюрменко І. І., доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ (голова);
    - Бем Н. В. та Клиніна Т. С., доценти кафедри.

З вступним словами до присутніх звернулася заступник декана ФЛСК Леся Олексіївна Семенова-Хоменко.

Доповіді та презентації до них на заході представили:
    - Вікторія Деревлюк, 111 ФЕБА на тему: «Голодомор у проєкті «Мапа: цифровий атлас України»;
    - Дар’я Прудіус, 122 ФЛСК – «Гірка правда про Голодомор на Одещині»;
    - Ілля Дробуш, 116 ФТМЛ – «Голодомор 1932-1933 років на Київщині»;
    - Дар’я Лоппа –«Людяність на нелюдяність під час Голодомору 1932-1933 років»;
    - Катерина Корань, 102 ФЛСК – «Документальні та людські свідчення про Голодомор 1932-1933 років»;
    - Руслана Гордійчук, 116 ФТМЛ – «Торзіни – «золота ціна життя»;
    - Яна Колодко, 119 ФЕБА – «Вшанування пам’яті жертв Голодомору у Канаді і США».

Сподіваємось, що наші студенти і надалі поглиблюватимуть свої знання з історії України та будуть берегти пам’ять про найтрагічніші сторінки в історії українського народу.