На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ відкрито фотовиставку «The point is to understand»
29.11.2021, 15:26

25 листопада у виставковому просторі Факультету архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) Національного авіаційного університету відкрилась фотовиставка «The point is to understand» («Справа в тому, щоб зрозуміти»), яка присвячена студентам факультету.

Головною метою фотовиставки є розкриття життя студентства, їх прагнень до осягнення освітнього та наукового простору.

Організаторами виставки виступили:
    - Голова Студентської ради ФАБД НАУ Катерина Аніканова;
    - студенти першого курсу факультету Вікторія Фещенко, Євгеній Олексієнко, Домініка Юрчук, Анна Гаєвська;
    - студентка другого курсу факультету Ірина Лісовська.

Запрошуємо оглянути фотороботи у виставковому просторі ФАЮД НАУ, який знаходиться у 3 корпусі.