Делегація МОН відвідала технопарк «INNO» у місті Ташкент, Республіка Узбекистан

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Делегація МОН відвідала технопарк «INNO» у місті Ташкент, Республіка Узбекистан

Ректор НАУ Максим Луцький, у складі делегації Міністерства освіти і науки України на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом, продовжує робочий візит до Республіки Узбекистан.

Делегація відвідала технопарк «INNO» у місті Ташкент, де на даний час проходить республіканський етап марафону технологічного розвитку «TechnoWays». Гості мали змогу ознайомитися з інноваційними стартап-проектами талановитої молоді Узбекистану.

В ході візиту відбулася зустріч української делегації з заступником Прем'єр-міністра Республіки Узбекистан – Міністром туризму та спорту, ректором Міжнародного університету туризму «Шовковий шлях», паном Абдухакімовим Азізом Абдукахаровичем.

Обговорювалося питання розвитку студентського туризму, популяризацію закладів вищої освіти обох країн та подальше стратегічне партнерство у освітній галузі.