Відбулося знайомство першокурсників з територією Національного авіаційного університету - КВЕСТ «Автостопом по НАУ»
12.10.2021, 14:18
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

За ініціативи організаційного сектору відділу по роботі зі студентами НАУ, підтримки проректора з гуманітарної політики та інновацій Світлани Тімкіної та Студентської ради університету, 7 жовтня відбувся КВЕСТ «Автостопом по НАУ» для студентів-першокурсників.

Мета заходу − допомогти студентам познайомитися один з одним та краще пізнати територію університету.

Всі факультети університету представили свої команди в складі 5 найкращих студентів першого курсу, які дуже швидко виконали всі завдання і прийшли до фінішної точки
    маршруту - Арт-об’єкту удачі студентів «ШАРА».

Учасники активно виконувати завдання і отримали позитивні досвід спілкування і емоції, а також довели, що справжньому студенту все під силу!