Відбулася зустріч студентів Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ з представниками компанії «ЕЛНАВ»
20.10.2021, 12:03

Нещодавно на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) Національного авіаційного університету відбулась зустріч студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з директором компанії «ЕЛНАВ» Андрієм Менько.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛНАВ» є офіційним дистриб’ютором навігаційно-геодезичного обладнання ElNav та СHCNAV, яке успішно використовується у сфері геодезії, землеустрою, проектування та реконструкції.

Андрій Менько та його колеги продемонстрували студентам можливості сучасного геодезичного обладнання для проведення інженерно-геодезичних вишукувань та земельно-кадастрових робіт.

Студенти мали можливість на практиці ознайомитись з роботою GNSS-приймачів, електронних та роботизованих тахеометрів, безпілотних літальних апаратів.

Велика подяка команді «ЕЛНАВ» за можливість відчути переваги роботи сучасних геодезичних приладів.