Студенти Юридичного факультету Національного авіаційного університету серед переможців Всеукраїнського публічного конкурсу фотопостерів «Об’єктивний юрист»
13.10.2021, 10:56
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Кафедрю міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету проведено Всеукраїнський публічний конкурс фотопостерів на тему «Об’єктивний юрист».

У конкурсі взяли участь студенти:
    - Національного університету «Львівська політехніка»;
    - Київського національного торговельно-економічного університету;
    - Коломийського економіко-правового фахового коледжу;
    - Національного авіаційного університету.

Переможців конкурсу обирали шляхом відкритого онлайн голосування, яке проходило на офіційній сторінці кафедри у соціальній мережі Facebook.

8 жовтня, жюрі у складі Регіни Гусейнової, адвоката, медіатора, члена ради адвокатів Київської області, Юлії Іваніної, судді Дніпровського районного суду м. Києва, к.ю.н. та Надії Кисельової, нотаріуса, медіатора, визначило трійку лідерів творчого змагання.

Студентки Юридичного факультету (ЮФ) Національного авіаційного університету Вікторія Паламарчук та Софія Ткачук посіли I і III місце відповідно.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших звершень!