Студенти-правники НАУ були присутні на судовому процесі Бориспільського міськрайонного суду Київської області
21.10.2021, 15:54

19 жовтня, студенти 3 курсу Юридичного факультету (ЮФ) Національного авіаційного університету, разом із науково-педагогічними працівниками кафедри кримінального права і процесу Юлією Ланцедовою та Олександром Расторгуєвим, відвідали судове засідання Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

Даний захід організовано викладачами навчальної дисципліни «Кримінальне процесуальне право України», з метою закріплення отриманих студентами теоретичних знань за темою «Дослідження доказів у судовому засіданні та порядку визнання доказів недопустимими».

Засідання суду було присвячене дослідженню відео-доказів за обвинуваченням особи щодо скоєння злочину передбаченого ст.ст. 289 та 115 Кримінального кодексу України.

Олександр Расторгуєв приймав участь у засіданні у статусі адвокату одного із обвинувачених.

Майбутні юристи отримали практичний досвід у проходженні процедури дослідження доказів та заслухали виступ сторін захисту та обвинувачення з приводу заявленого клопотання щодо визнання доказів недопустимими та порядку їх розгляду.

Висловлюємо подяку керівництву Бориспільського міськрайонного суду Київської області за співпрацю та сприяння підвищенню правової культури студентів.