Студенти Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ серед переможців конкурсу від компанії «Galeco»
8.10.2021, 14:06

6 жовтня у приміщенні «Hlupin плаза», місто Київ, було оголошено переможців серед студентських проектів з використанням водостічних систем компанії «Galeco».

У конкурсі взяли участь здобувачі вищої архітектурної освіти з:
    - Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА), м. Київ;
    - Національного Авіаційного Університету, м. Київ;
    - Донбаської національної академії будівництва і архітектури, м. Краматорськ;
    - Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ;
    - Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Генеральний директор компанії Кшиштоф Симінські представив результати проведеного конкурсу та разом із президентом Національної спілки архітекторів України Олександром Чижевським вручив переможцям відзнаки.

Студенти-учасники від кафедри архітектури та просторового планування Факультет архітектури, будівництва та дизайну НАУ отримали дипломи.