Відбулась зустріч представників НАУ з Послом Литви в Україні
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
5.01.2021, 14:46
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ

  Підготовка до ЗНО
  Відбулась зустріч представників НАУ з Послом Литви в Україні

  Відбулась зустріч представників НАУ з Послом Литви в Україні
  img

  5 січня 2021 року відбулась зустріч в.о. ректора НАУ Рімвідаса Хращевського з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом. У зустрічі також взяв участь директор Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ Павло Горінов.

  Під час зустрічі було обговорено питання щодо розширення українсько-литовської співпраці в авіаційній, науковій, культурно-освітній сферах.

  Рімвідас Хращевський, презентуючи діяльність НАУ, зазначив: «Заснований більш як 85 років тому Національний авіаційний університет є одним із провідних галузевих закладів вищої освіти, що невпинно плекає вітчизняну авіаційну еліту, розвиває та примножує багаті наукові й освітянські традиції, посідаючи пріоритетне місце серед закладів вищої освіти України. Зважаючи на багаторічну співпрацю з Вільнюським технічним університетом імені Гедимінаса, Клайпедським університетом, а також з Клубом Сігнатарів Акту Незалежності Литовської Республіки при Сеймасі Литви, переконаний в тому, що тривала дружба і співпраця між нашим університетом та Литовською Республікою буде і надалі зміцнюватись та розвиватись».

  У свою чергу, Посол Литви в Україні Вальдемарас Сарапінас, запевнив у підтримці започаткованих спільних акцій, проєктів і заходів, а також запропонував низку пріоритетних напрямів українсько-литовського співробітництва.

  Павло Горінов, директор Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ, окреслив коло першочергових кроків співробітництва з Литовською Республікою, зокрема: навчання за спільними бакалаврськими та магістерськими програмами; реалізація наукових проєктів із університетами-партнерами в Литві; створення спільних культурно-освітніх центрів на базі ІНТЛ; організація  культурно-освітніх заходів (семінари, конференції, круглі столи тощо).

  Упевнені, що Литовська Республіка й надалі залишатиметься надійним партнером України та Національного авіаційного університету!

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01