Вибори ректора НАУ відбулися: явка склала рекордні майже 90%
28.01.2021, 19:03

Вибори ректора НАУ відбулися: явка склала рекордні майже 90%

Сьогодні, 28 січня 2021 р., відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про вищу освіту» та на виконання наказу МОН від 23.10.2020 р. №378-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного авіаційного університету», відбулися вибори ректора Національного авіаційного університету.

Таємне голосування тривало до 18:00.

В І турі виборів взяли участь: кандидат технічних наук, доцент Павло Борсук, доктор технічних наук, професор Максим Луцький, доктор технічних наук, професор Рімвідас Хращевський.

Від кандидатів на 15 дільницях були присутні 74 спостерігачі, від ГО - З6, від ЗМІ - 25 акредитованих представників.

Заяв про зафіксовані порушення виборчого процесу не надходило.

Всього, на вибори ректора НАУ було делеговано 2711 виборців, серед них - 1842 працівників і студентів НАУ,  інші - представники відокремлених структурних підрозділів університету.

Відповідно до ст.42 ЗУ «Про вишу освіту», вибори вважаються такими, що відбулися, якщо участь у них взяли більше 50% від загальної кількості осіб, які мають право брати участь у виборах.

Явка на виборах ректора НАУ склала рекордні 89,3%. Відповідно, вибори є такими, що відбулися.

Підрахунок голосів почато о 18:00, відразу після закінчення голосування, і триватиме він без перерви до повного завершення.

Узагальнені результати виборів будуть оприлюднені після отримання та опрацювання Організаційним  комітетом із проведення виборів ректора НАУ всіх протоколів дільничних виборчих комісій.

Виборчий процес в університеті відбувся із дотриманням усіх норм чинного законодавства: для кандидатів були забезпечені рівні засади участі, а для учасників голосування – реалізовані належні  умови волевиявлення.