День професій в НАУ
11.01.2021, 13:45

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 26 січня 2021 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

День професій – можливість наблизитися до проєктування майбутньої професійної діяльності.  На вас чекають сучасні та популярні професії на ринку праці, які здобувають студенти на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій:

Навчання за спеціальностями «Екологія» і «Біотехнології та біоінженерія» здійснюється також англійською мовою.

Саме такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій. Зробіть правильний вибір власного майбутнього! Час обирати заклад вищої освіти і майбутню професію!

Наші спікери:

Чумак Віталій Лукич, декан Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, доктор хімічних наук, професор;

Новаковська Ірина Олексіївна, завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землевпорядкування ФЕБІТ, доктор економічних наук, доцент, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України;

Барановський Михайло Миколайович, завідувач кафедри біотехнології ФЕБІТ, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Подключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 4449242396