Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей НАУ

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей НАУ

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки!

Національний авіаційний університет запрошує вас на День відкритих дверей, що відбудеться 12 червня 2020 року о 10:00 у онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Реєстрація учасників заходу є обов’язковою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUnfBmLlfKXkHl9Ejytu3Sg_5p__agW4NduwO-Dao4F6TZDg/viewform

На пошту усім учасникам буде надіслано посилання на трансляцію.

Пароль: 6u8C3Q

Онлайн консультування вступників відбуватиметься з 10:00 до 12:00.Ви дізнаєтесь про організацію загальнодержавного ЗНО Українським центром оцінювання якості освіти у 2020 році в умовах карантинних обмежень (спікер – Леснінова К.В., методист методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти); особливості підготовки фахівців в НАУ; правила прийому до Національного авіаційного університету у 2020 році та зміни до Правил, що внесені МОН України.

Отримаєте інформацію про особливості навчання в університеті, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, наукові здобутки студентів й науковців, міжнародні програми й проєкти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проєкті, підготовку до загальнодержавного ЗНО для вступу на ОС бакалавра та ОС магістра тощо.

Будемо раді зустрічі з потенційними студентами НАУ!