Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»
15.05.2020, 08:21

Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

В університеті відбувся Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб» серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Модератор конкурсу – директор Інституту інноваційних освітніх технологій Наталія Муранова.

Участь у конкурсі взяли 80 учасників із Волинської Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва.

Компетентне журі присудило 8 перших місць, 18 других і 23 третіх, усі учасників відзначені заохочувальними дипломами. Список переможців за посиланням:http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/golub/result_Bilyi_golub.pdf. За результатами конкурсу буде видано альманах творчості юних літераторів «Білий голуб».
    Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!