Онлайн-курси для авіаційних фахівців
28.05.2020, 10:51

Онлайн-курси для авіаційних фахівців

Інституті неперервної освіти провів навчальний курс з проблематики людського фактору в авіації на платформі Google Classroom. Слухачі курсів – представники ТОВ «Науково-виробнича фірма «МС АВІА-ГРЕЙД».

Програма навчального курсу передбачає опрацювання таких основних напрямів: характеристики працездатності і обмеження людини, соціальна психологія, фактори, що впливають на якість роботи, фізичне середовище, спілкування, людська помилка, ризики на робочому місці.

Заняття проводила старший викладач кафедри аеронавігаційних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Людмила Благая. Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації Інституту неперервної освіти. Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua