Онлайн-конкурс НАУ на кращі підручники, монографії та навчальні посібники

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Онлайн-конкурс НАУ на кращі підручники, монографії та навчальні посібники

Сьогодні відбулось підведення підсумків традиційного конкурсу вніверситету на кращі підручники, монографії та навчальні посібники. Вперше конкурс проводився у форматі онлайн-конференції в Google Meet.

Електронні форми, для дистанційного встановлення конкурсного рейтингу, були заздалегідь розіслані експертам. Усі конкурсні роботи, відповідно до положення про конкурс, подавались за двома напрямами:
    1) технічні науки, математичні та природничі науки;
    2) суспільні науки, гуманітарні науки та мистецтво.

Проректор з наукової роботи Володимир Харченко оголосив результати електронного голосування, проаналізував отримані результати і акцентував увагу на необхідності врахування пропозицій та зауважень, які надійшли під час обговорення.

Головуючий конкурсу, ректор Володимир Ісаєнко, після дебатів, ознайомив онлайн-аудиторію з перспективами конкурсу, висловив впевненість щодо продовження започаткованої традиції подібних конкурсних дебатів.