Доступ до ресурсу Springer Link

suchasni zakladi osviti

Доступ до ресурсу Springer Link

Шановні колеги!
    З січня 2020 року за підтримки Міністерства освіти і науки України усім установам, які мають передплату на Scopus та Web of Science, відкрито доступ до повнотекстових ресурсів одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Link, а саме:
    - журналів Springer 1997-2020 рр.;
    - електронних книг Springer 2017 р.
    Відтепер усі журнали Springer та 9662 назв книг доступні з локальної мережі Університету.
    Доступ до порталу за посиланнями: http://link.springer.com/
    Springer Nature – видавець найвпливовіших світових журналів і лідер у сфері відкритих досліджень. Місія видавництва полягає в тому, щоб забезпечити просування досліджень і допомогти дослідницькій спільноті поліпшити результати. Завдяки платформі Springer Nature, що налічує понад 3000 журналів, надається можливість дослідникам, студентам, викладачам і професіоналам отримати доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук.

Матеріали надано НТБ НАУ