Входження НАУ до аерокосмічного кластеру
19.11.2020, 11:12
    NAU

COVID – 19

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

Входження НАУ до аерокосмічного кластеру

17 листопада  2020 року в  рамках розбудови міжнародної діяльності НАУ відбулась  зустріч з керівником компанії Greek Challenge Сотірісом Боузеасом, що реалізує міжнародні проєкти в аерокосмічному напрямі. У зустрічі взяли участь: Ірина Зарубінська, в.о. проректора з міжнародного співробітництва та освіти; Юлія Булгакова, заступник директора Інституту міжнародного співробітництва та Катерина Бабікова, заступник директора Інституту новітніх технологій та лідерства.

Під час презентації обговорено ряд пріоритетних питань перспективного співробітництва, серед яких входження Університету до міжнародного аерокосмічного суперкластеру TIASI. Це дозволить розширити  співпрацю НАУ з канадським та грецьким аерокосмічним науково-виробничими сектором.