Вебінар віце-президента з комерції авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» ФОМЕНКА Сергія Вікторовича для студентів та викладачів ФТМЛ
23.11.2020, 13:01

Вебінар віце-президента з комерції  авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»  ФОМЕНКА Сергія Вікторовича  для студентів та викладачів ФТМЛ

20 листопада 2020 року на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики було проведено вебінар, організаторами якого виступили кафедра організації авіаційних перевезень та провідна авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України». Спікером зустрічі був віце-президент з комерції авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»Фоменко Сергій Вікторович, який виступив з доповіддю на тему «Шляхи реагування авіакомпаній в період пандемії».

Працівники й студентство факультету мали можливість дізнатися актуальну інформацію щодо розвитку української авіації в докризовий період та особливостей роботи авіакомпаній в період пандемії. Тема зустрічі викликала значне зацікавлення та знайшла активний відгук серед учасників вебінару.

Під час вебінару були обговорені такі аспекти, як:

Наукова-педагогічний колектив кафедри організації авіаційних перевезень, студенти та гості зустрічі висловлюють подяку Фоменку Сергію Вікторовичу, колишньому випускнику кафедри,який вкотре люб’язно відгукнувся на запрошення та поділився з учасниками вебінару цікавою та корисною інформацією.