Студенти ФМВ НАУ розпочали навчання у Міжнародній Європейській університетській школі права і управління EPLO
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
16.11.2020, 12:19
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Студенти ФМВ НАУ розпочали навчання у Міжнародній Європейській університетській школі права і управління EPLO

  Студенти ФМВ НАУ розпочали навчання у Міжнародній Європейській університетській школі права і управління EPLO
  img

  У межах міжнародного проекту співпраці між Національним авіаційним університетом та Європейською організацією публічного права (м. Афіни, Греція) стартувало навчання для семи студентів - міжнародників у Міжнародній Європейській університетській школі права і управління EPLO.

  Європейська організація публічного права (EPLO) надала 7 пільгових стипендій для студентів Факультету міжнародних відносин, які мають високі показники у навчанні та володіють достатнім рівнем англійської мови.

  Європейська організація публічного права, структурним елементом якої є Міжнародна Європейська університетська школа права і управління, відіграє значущу  роль у забезпеченні глобальної стабільності, сприянні демократії та загальному прогресу людства.

  У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі, навчання відбуватиметься дистанційно, а термін навчання для здобуття ступеню «бакалавр» становитиме 3 роки. Підготовка здійснюється за наступними освітніми програма: європейське право; європейське управління; європейське право та управління.

  У рамках виробничої практики передбачається обов’язкове стажування в одному з чотирьох офісів Європейської організації публічного права в світі – в містах Афіни, Женева, Відні або Нью-Йорку.

  За результатами навчання студенти отримають європейський диплом міжнародного зразка, визнаний в усьому світі.

  Європейська організація публічного права найповажніша на теренах Європи міжнародна науково-освітня організація в сфері публічного права, якій уже три десятки років. Серед іншого, ЄОПП виступає офіційним радником ООН, ПАР’Є, Європейської комісії у сфері регулювання публічно-правових відносин, постійно консультує Європейський Суд з прав людини.

  Увага та підтримка такого рівня міжнародної організації студентів НАУ свідчить про визнання потужного освітньо-наукового потенціалу студентської молоді України.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01