Запрошуємо взяти участь в онлайн-марафоні Українського авіаційного форуму
14.07.2020, 08:13

Запрошуємо взяти участь в онлайн-марафоні Українського авіаційного форуму

Команда Українського авіаційного форуму запрошує взяти участь в онлайн-марафон: «Авіаційна галузь після пандемії Covid-19. Вплив на аеропорти, авіакомпанії і людей», що відбудеться 29 липня 2020 року з 15:00 до 18:00.

Серед спікерів форуму старший консультант і ліцензований психолог компанії Aon’s Assessment Solutions, CutE  Лукас Левай  (Швеція); засновник компанії 1Aviation Енцо Зангріллі (Італія), керівник практики комерційної авіації в PA Nyras Девід Хаттнер (Велика Британія), регіональний менеджер IATA в Україні, Грузії та Вірменії Алекс Онацький  та багато інших.

Експерти оцінюватимуть перспективи авіаційної галузі після COVID-19, потенціал перевізників та аеропортів України для поліпшення позицій української авіації на світовому ринку. Обговорять нові підходи у доборі кадрів, шляхи економії витрат і підвищення ефективності авіакомпаній, вплив Covid-19 на роботу аеропортів і авіаліній.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/38oTaNj