Результати студентського опитування
23.04.2020, 12:54

Результати студентського опитування

У Національному авіаційному університеті завершилося опитування студентів щодо якості дистанційного освітнього процесу. В опитуванні, що тривало з 2 по 16 квітня 2020 року, взяли участь 1736 студентів, в тому числі студенти-іноземці.

За результатами опитування більшість студентів задоволена рівнем організації дистанційної освіти в університеті. Так 46 % студентів зазначили, що викладачі загалом справились з процесом впровадження дистанційного навчання, а майже 23 % підкреслили, що результат є відмінним. Серед найбільших переваг дистанційного навчання майже 80 % респондентів назвали можливість навчання незалежно від місця і часу та індивідуальний контроль за навчальним процесом.

Співробітники Департаменту забезпечення якості освіти наразі готують повну аналітику дослідження. Також буде надано відповіді на всі студентські питання та враховано надані пропозиції.