Про засідання Вченої ради університету від 29 квітня 2020 року
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
30.04.2020, 12:05
Останні новини
Події
  NAU

  Telegram NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  Про засідання Вченої ради університету від 29 квітня 2020 року

  Про засідання Вченої ради університету від 29 квітня 2020 року
  img

  29 квітня 2020 року у Національному авіаційному університеті відбулося засідання Вченої ради університету. Уперше в історії Національного авіаційного університету засідання Вченої ради відбулось у дистанційному форматі за допомогою платформи Google Meet.

  На засіданні Вченої ради університету заслухано доповідь ректора ІСАЄНКА Володимира Миколайовича з питання «Про затвердження перспективного плану реалізації Стратегії розвитку Національного авіаційного університету на 2020-2022 роки».

  Вчена рада університету взяла до відома доповідь ректора та затвердила перспективний план реалізації Стратегії розвитку Національного авіаційного університету на 2020-2022 роки з урахуванням висловлених пропозицій.

  Вченою радою університету внесено зміни до організаційної структури Національного авіаційного університету, а саме: реорганізовано Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, створено кафедру ЮНЕСКО у структурі Факультету міжнародних відносин, а також реорганізовано Центр харчування університету.

  На засіданні прийнято рішення щодо впровадження дистанційної форми навчання в освітній процес Національного авіаційного університету.

  Внесено зміни до низки положень університету, окрім того, затверджено теми докторських дисертацій, рекомендовано до друку низку монографій, збірників наукових праць та наукових журналів.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01